LÁHEV NA DESTILÁTY

Nabízíme design lahví na likéry, lihoviny, destiláty a jedinečné skleněné lahve na alkohol. Všechny jsou vyrobeny tak, aby odpovídaly vašim potřebám. Navrhujeme skleněné lahve na alkohol a vylepšujeme personalizovaný design skleněných lahví na alkohol o novinky, jako je Track-ring, Sommelier, DOBLEALTO, Wildly Crafted, Wild Glass a nebo jiné globální obalové řešení, které naši zákazníci potřebují.

Naše unikátní skleněné láhve na alkohol a lihoviny mohou obsahovat specifický design pro každého klienta: speciální uzávěry, zlatý, stříbrný nebo laserový sítotisk, metalizaci, matný potah, horkou ražbu, laserové gravírování nebo jiné materiály, které vylepší image vaší značky a vašich skleněných nádob na alkohol. Spolupracujeme s nejlepšími designéry v oboru, abychom vytvořili vynikající a jedinečné skleněné lahve na alkohol, likéry a destiláty, které se odlišují od ostatních.

Co je Wildy Crafted: Hrubý a řemeslný jazyk. Nedokonalý a skutečný. Ruční práce. Řemeslné, malosériové sklo s vyšším cílem... 

Wildly Crafted je komunita. Vítáme myšlenku, že nedokonalost ve výrobním procesu je dobrá věc. Tolerovat nedokonalost a snižovat množství odpadu dává zkrátka větší ekonomický a ekologický smysl. Odvrátili jsme se od masové výroby a dokonalosti a přijali myšlenku malosériové výroby stejně jako řemeslníci, kteří naše skleněné lahve používají.

Wildly Crafted je značka INGREDIENCE, která přidává neodmyslitelnou hodnotu každé hostitelské značce.

Wildly Crafted je portfolio lahví na destiláty a likéry, které vypovídají o novém směru skleněných obalů, jež se odvolávají na podstatu celosvětového hnutí "řemeslných značek". Mezi tyto atributy patří malé šarže, kde jsou nedokonalosti přijímány kvůli estetickému vzhledu a ekologické udržitelnosti.

Co poskytuje DobleAlto® mé značce?

Zlepšují image výrobku a přidává značce hodnotu tím, že ji prezentují na dvojité základně, která funguje jako pódium. Jedná se o sklářskou techniku, která spočívá ve vytvoření dvojité základny za účelem zvýšení celkové výšky obalu a prezentace značky, aniž by se zvýšilo množství skla potřebného k výrobě.

Více než pódium

Koncept DobleAlto® nabízí nový a jedinečný estetický design, který vždy hledá odlišnost.

Zvýšená přítomnost a vnímaná přidaná hodnota značky činí z modelu DobleAlto® inovativní, jedinečnou a exkluzivní možnost.

Koncept SOMMELIER: svádí svou jednoduchostí a spojuje prstenec a hrdlo malou dutinou ve skle.

Již zde není žádná tloušťka navíc tvořená protikroužkem nebo okrajem, nejedná se téměř o souvislou linie od ramene k vrcholu kroužku.

Mnohem více než nový skleněný kroužek je SOMMELIER uceleným konceptem, který sice vylepšuje celkovou siluetu a vnímanou kvalitu láhve, ale zároveň nabízí skutečné funkční výhody.

TRACK-RING: Autentický, robustní a jasná pocta novému trendu. Rebelská a nekonformní duše nových lahví na alkohol, likéry a destiláty.

WILD GLASS je novou referencí pro ručně vyráběný obraz, je novou módní barvou, sklovinou a vyrábí se ze 100% recyklovaného skla (PCR).

Kromě udržitelnosti materiálů a výrobních procesů trh sází na dokonalý design. Souběžně s tím spotřebitel hledá přírodní kosmetická řešení se všemi jejich nedokonalostmi, jako skutečný výrobek.

Zobrazit více